KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14545170

nr 1454 5170

Etsning

Signerad Hamngren, numrerad 28/150, daterad 1978. Bildmått: 42x60cm. Bladets mått: 50x70cm, oramat löst blad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 mars 2022
kl 18:46:19

14/3 18:21:02 1      Vinnande bud