nr 1454 5170
Etsning
Signerad Hamngren, numrerad 28/150, daterad 1978. Bildmått: 42x60cm. Bladets mått: 50x70cm, oramat löst blad
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 14 mars 2022 kl 18:46:19
| Tid |
Kund |
Bud |
14/3 18:21:02